kk

wtorek, 28 maja 2013

Starość - nie radość?

Nie w przypadku 87-letniej niemieckiej gimnastyczki - Johanny Quaas. Tylko zobaczcie, ile jest życia w tej starszej kobiecie :) Z pewnością jest w stanie zawstydzić niejedną nastolatkę :) Warto podkreślić, że pani Johanna także jest {potrójną} fit Mamą :D Swoją przygodę z gimnastyką rozpoczęła we wczesnym dzieciństwie, po raz pierwszy wzięła udział w konkursie w 1934roku. W kolejnych latach trenowała również piłkę ręczną, ćwiczyła jogę i biegi. W ubiegłym roku zapisana została w Księdze Guinnessa, jako najstarsza gimnastyczka na świecie :) {źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas}


Na nic inne fit inspiracje :) Nic tylko podziwiać - energię, radość życia i optymizm :) Mam nadzieję, że nie ogląda tego premier, bo jeśli tak, to obawiam się o kolejne wydłużenie wieku emerytalnego oO.

tumblr.com

Ukłony i oklaski w stronę tej Pani. Sama narzuciłam sobie postanowienie - o ile zdrowie mi pozwoli, będę nie tylko fit Mamą, ale także fit staruszką. A co mi tam! Marzenia nic nie kosztują :)

J.

11 komentarzy:

 1. Niezła motywacja. Skoro ona może, to my tym bardziej!

  OdpowiedzUsuń
 2. I to się nazywa prawdziwa motywacja:) Podziw i ukłony dla tej Pani:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał, jest niesamowita! Filmik powalił mnie na kolana, też chciałabym osiągnąć taką sprawność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to jest świetny przykład, że chcieć to móc :D

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacja:), kobietka jest prawdziwym wzorem:), dla mnie wzorem jest tez moja Mama, ktora w wieku 60 lat nauczyla sie plywac, smiga na rowerze, biega i dotknie glowa do kolan bez wysilku:). Mam nadzieje, ze ja tez tak bede:D

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowita kobieta! motywacja +100! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak bardzo podziwiam takich ludzi że nie mogę po prostu się napatrzeć. Róbmy wszystko, by w jej wieku byc taka jak ona !

  OdpowiedzUsuń
 8. Wlasnie takie osoby najbardziej mnie motywuja ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest to kolejny dowód na to, że bycie fit się opłaca - ta Pani wygląda na bardzo wesołą i szczęśliwą :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobieta niesamowita! Po raz pierwszy jestem u Ciebie! Dołączam!! :)

  OdpowiedzUsuń