kk

piątek, 22 marca 2013

Dogrywka w konkursie z Vitalią - nowa nagrodzona osoba.

Hej, od kilku dni na fanpage'u i na poczcie próbowałam skontaktować się z jedną z wyróżnionych osób w konkursie z Vitalią. Po konsultacjach z organizatorką z serwisu Vitalia.pl postanowiłam wstrzymać się z wyborem nowej osoby do końca tygodnia, czyli do dnia dzisiejszego. Niestety do tej pory nie dostałam żadnej wiadomości zwrotnej, dlatego dzisiaj postanowiłam na nowo wczytać się w Wasze komentarze, by wybrać nową osobę na drugie miejsce. Jest mi przykro, że poprzednia laureatka nie będzie miała okazji skorzystać ze swojej wygranej, ale niestety nie mogę dłużej czekać. Dobra, nie przedłużam. Po naradzie z Mamą, postanowiłam wyróżnić, a tym samym nagrodzić dietą Vitalii - moni.kocurka@gmail.com, która napisała:


Teraz szybkie wyjaśnienie dlaczego akurat "padło" na Monikę :) Sprawa jest naprawdę prosta - dokładnie ten sam motor motywacyjny napędza moją walkę o piękne ciało. Podobnie jak Monika, nie odchudzam się i nie ćwiczę dla kogoś, a dla samej siebie. Dla swojego zdrowia, dobrego samopoczucia i .... może to zabrzmi dziwnie, ale odpoczynku psychicznego, który dają mi ćwiczenia. Prawdą jest, że nie ma nic ważniejszego niż zdrowie - jeśli je masz, to wszystko inne możesz zdobyć o wiele łatwiej! :)

Serdecznie gratuluję zwyciężczyni - jeszcze dziś odezwę się do Ciebie na maila :) 

J.

5 komentarzy:

 1. O :) Dziękuję bardzo :D :*

  OdpowiedzUsuń
 2. zdrówko najważniejsze!, gratuluje!!
  co do tabaty to tu na filmiku facio robi z przysiadami, ja ćwiczę podobnie ale prostuje sie z rekami do góry
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BNI7iYWhBLI
  .pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, od niedawna czytam Twojego bloga, ale już zdążyłaś mnie zmotywować. Skopiowałam (mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe) sobie na komputer obrazem z wyzwaniem squat i codziennie skrupulatnie robię przysiady. :)
  Czy mogłabym prosić Cię o poradę? Przez ostatni miesiąc robiłam tzw. killera Ewy Chodakowskiej, kilka dni temu przerzuciłam się na skalpel i zamierzam go robić 4 razy w tygodniu. Dwa dni chciałabym poświęcić na ćwiczenia poprawiające ogólną kondycję, a nie tylko wybrane partie mięśni. Mogłabyś mi coś polecić? Killer już mi się znudził. Nie zależy mi na żadnych cyklach i chciałabym żeby trening nie był zbyt lekki, bo po zrobieniu killera jestem ledwo co zmęczona. :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń