kk

piątek, 9 listopada 2012

"No" vember.

Chyba nikogo nie zdziwi jak napiszę, że kocham Internet. W końcu osoba, która prowadzi dwa blogi musi lubić serwowanie po necie. Owszem, czasami mam momenty załamania, w których najczęściej myślę o zawieszeniu blogowanie, ale na szczęście szybko one mijają. Wystarczy zrobić sobie przerwę i do niczego się nie zmuszać. Szczęśliwie te czasy, jak na razie są przeszłością, czego wyrazem niech będą zabawy html'owe, którym poddaję moje blogi. Zmieniam, poprawiam, wkurzam się, zachwycam, następnie znowu wkurzam i tak w kółko. Wiem, że perfekcyjnie nigdy nie będzie - nie umiem na tyle html (ale od czego są fora :)), ale na szczęście z pomocą przyszedł mi mój Mąż i podsunął mi poradnik do html. Teraz w planach mam zarywanie nocek i poznawanie tajników tego jakże (nie)prostego języka. Są tego plusy, nie nudzę się i mam poczucie, że się intelektualnie nie cofam. Mam nadzieję, że w przyszłości znajomość html zaowocuje lepszą pracą hihi. Tak więc, nie martwcie się, gdy pewnego "pięknego" dnia zobaczycie zamiast wpisów pustą stronę ;p To tylko moja metoda prób i błędów, niekoniecznie dobra. Niestety czasami za szybko nacisnę zastosuj, zanim zdążę zrobić kopię zapasową. No, ale... Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :) A przede wszystkim nie ma narzekania - w końcu mamy NO vember :)

Co do mojej aktywności fizycznej - ma się dobrze, chociaż coraz częściej mam momenty, że myślę sobie: Aaa, później to zrobię. Na szczęście nie trwa to długo, więc jest ok. Wczoraj na przykład wzięłam się za ćwiczenia o 23. Liczyłam na to, że poćwiczę sobie w trakcie snu Czekoladki, niestety przeliczyłam się. Tym sposobem wykonywałam abs z Mel w towarzystwie mojego Synka, który łapał mnie za nogi i wchodził pode mnie w trakcie dwóch ostatnich ćwiczeń :D Można? Można :)))))

Dzisiejsze ćwiczenia:
-rowerek stacjo - 1h 15 min v
-abs z Mel - 17 minut v
-hh - 12 minut v
fit.pl
J.

5 komentarzy:

 1. Synek wchodził a ćwiczyłaś, gratulacje :), fajna ta piramida aktywności fizyczenj.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo praktyczna piramida :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam chodzić, mam mocne nogi, spaceruję każdego dnia, tym bardziej, że jestem teraz w nowym miejscu i dopiero je odkrywam tak naprawdę. codziennie, minimum dwie godziny, są efekty! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a można wiedzieć po co aż html? ;)
  czyżby to co oferuje blogspot Ci nie wystarczało?
  (mogłabyś mnie oświecić co konkretnie chcesz osiągnąć? :) )

  Pzdr. Luna

  OdpowiedzUsuń