kk

niedziela, 4 listopada 2012

Podsumowanie tygodnia treningowego.

Wprowadzam tygodniowe podsumowania ćwiczeniowe. W każdą niedzielę (o ile czas pozwoli) będę zamieszczać tabelki z rozpisanymi ćwiczeniami. Pomoże mi to zmodyfikować trening i podsumować ilość tygodniowych ćwiczeń :)


Jak widać, w tym tygodniu skupiałam się przede wszystkim na brzuchu. Jest to związane z wyzwaniem, które sobie narzuciłam - 100 dniowa walka z oponką, brzuszkiem i boczkami. Po czasie zdecydowałam się zmienić to na 100 dni z Mel B na brzuch + gdy mam siłę dodatkowe ćwiczenia na brzuch. W tym tygodniu jest to prowizoryczna tabela, ale od następnego tygodnia postaram się ją jeszcze dopracować. Jutro także porobię sobie wszystkie pomiary i będę je zestawiać w kolejnych podsumowaniach. 
Po tym tygodniu wiem, że powinnam więcej czasu poświęcić ramionom i troszkę zwiększyć ilość kręcenia hula hop. Chciałabym, żeby było to ok. 30 min dziennie. Mam nadzieję, że mi się to uda. Muszę to logicznie rozplanować, bo w tym tygodniu Mąż wylatuje do Tanzanii... więc nie będę mieć tyle czasu wolnego. Z kolei do ćwiczeń z Mel planuję dorzucić kilka ćwiczeń z Tamilee Webb (wczoraj wykonałam skłony z hantlami i od razu czuję mięśnie skośne :)).

Muszę rozejrzeć się za fajnymi inspiracjami podsumowującymi treningi. Może znacie jakieś fajne strony?

Aktywność fizyczna:
hh - 40 min v
abs z Mel B. + rozgrzewka z TW v
rowerek st. - 40 min + 30 min v
ćwiczenia na ramiona v
J.

4 komentarze:

 1. piękny bilans tygodnia! żadnego dnia obijania się;-) tak trzymaj!;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) starałam się jak mogłam, żeby codziennie coś poćwiczyć :)

   Usuń
 2. super że tyle ćwiczysz :) gdybym ja miala więcej czasu...też mam slabe ręce więc poświece im więcej czasu. Tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tym czasem to różnie bywa, ale zawsze staram się tak kombinować, żeby jednak znaleźć chwilę na ćwiczenia :)

   Usuń