kk

środa, 24 października 2012

Ech, ech, ech...

Niestety moje 100dniowe wyzwanie przesunęło się w czasie, i to znacznie. Tak się składa, że jako Mama 19miesięcznego Szkraba, nie dysponuję taką ilością czasu wolnego, jaką bym chciała, więc chcąc nie chcąc, pewne sprawy musiały zejść na dalszy plan. W tym przypadku były to ćwiczenia brzucha. Ale, żeby nie było - ĆWICZYŁAM, tylko nie tyle, ile bym chciała i niekoniecznie tą partię ciała, którą powinnam. 

Do rzeczy:
 • codziennie jeżdżę na rowerku stacjonarnym około 40 - 50 minut, 
 • o ile pogoda pozwoli, spaceruję z Synkiem ok. 2 h,
 • kręcę hh ok. 20 minut, ale niestety zawsze brakuje mi czasu na zmuszenie się do brzuszków. 

Powiecie - ćwicz, gdy dziecko śpi. Yhy. Tylko w dzień moje dziecko śpi bardzo mało, naprawdę. Zdążę pojeździć na rowerku, pokręcić hh i koniec. Za to w nocy kładzie się spać o 1. Wtedy jestem taka zmordowana, że jedyne, co umiem z siebie wykrzesać to "dobranoc" do Męża.
Dobra, nie narzekam. Dzisiaj odsypiam zarwaną nockę, a jutro biorę się za siebie. 

Na poprawę humorku wrzucam fotki, które ostatnio mnie bardzo inspirują, w trzech kategoriach - moda (beż, złoto, włosy!), uroda (kocham brwi Kenzy!)  i spoooort (idealny brzuch!) :)

 
Źródło fotek: facebook, kenzas.se, http://mniejwagix3.pinger.pl/
J.

4 komentarze:

 1. I tam cię podziwiam że jako młoda mama potrafisz znaleźć czas na ćwiczenia i zdrowe jedzenie.
  Moja koleżanka też odzyskała formę po porodzie, już po 4 miesiącach wyglądała jak przed porodem a po 6 brała ślub kościelny i wyglądała zjawiskowo. Niestety ona ... hmmm nie odchudza się poprzez ćwiczenia ale przez niejedzenie lub jedzenie takich ilości, że aż strach pomyśleć że jeszcze żyje. Niestety jest to raczej głodówka .. i to jest okropne. Wgl nie ma biustu, wystaje jej każda kość przy wzroście 169 3 tygodnie temu ważyła 54 kg a podobno chudnie kg na tydzień. Chce dojść do 50 kg, ale czy to jej starczy ? nie sadzę na pewno będzie chciała mniej i mniej ...

  dlatego ciebie podziwiam, bo robisz to ćwiczeniami i dietą a nie głodówkami ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzuch jest idealny:)
  Zapraszam do mnie: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9185666

  OdpowiedzUsuń
 3. o matko ten brzuch jest piękny! jak widzę takie zdjęcia to sobie postanawiam wziąć się za siebie. ok, od dziś ćwiczenia:)

  OdpowiedzUsuń