kk

KONTAKT

 

Blog fitlifestyle.pl {początkowo jah-stina.blogspot.com} założyłam w 2011roku. Na początku był to blog typowo modowy - wrzucałam tutaj swoje stylizacje ze spacerów z Synkiem {http://mtoto-wangu.blogspot.com}, zakupy odzieżowe, kosmetyki itp. Z czasem definitywnie zmieniłam profil swojego bloga. Postanowiłam dzielić się z czytelnikami czymś, co kocham od bardzo dawna tj. zamiłowaniem do sportu i aktywnego trybu życia {czytaj więcej w zakładce "O mnie"}. Tak narodziła się wizja fitlifestyle.pl.

Na blogu opisuję swoje zmagania z kolejnymi programami treningowymi, które testuję na sobie. Do tej pory udało mi się przetestować: 40 ZWOW'ów Zuzki Light, programy Jillian Michaels - 6W6P, 30 Day Shred, Killer ABS, Insanity i inne. Dodatkowo swoimi wpisami na blogu i fanpage'u staram się pokazać innym kobietom - matkom, że ciało po porodzie może wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Jedynym słowem - MAMA też może być FIT.

Poza wpisami stricte treningowymi, poczytać możecie także o nowościach sportowych w sklepach, pooglądać outfity sportowe oraz zainspirować się przepisami na zdrowe dania dietetyczne.

W zakładce "wasze efekty" możecie zmotywować się niesamowitymi metamorfozami moich kochanych czytelniczek.

Zasady współpracy:
Na blogu istnieje także możliwość zareklamowania swojej własnej firmy, forum, strony internetowej czy też sklepu internetowego. Jednym zdaniem ujmując - jestem otwarta na wszelkie rodzaje współpracy i promocji:
  • Bannery oraz linki umieszczane w bocznej części bloga,
  • Testowanie produktów wraz z recenzją na blogu,
  • Artykuły sponsorowane,
  • Organizacja konkursu dla czytelników,
  • Wyjazdy sponsorowane/udział w eventach fitnessowych/kulinarnych/innych,
  • Inne uzgodnione ze mną formy promocji.

Statystyki bloga wysyłam na maila.


Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?
Pisz na maila:

mtotowangu@wp.pl

lub przez formularz kontaktowy

foxyform.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...