kk

O blogu fitlifestyle.pl

 

Blog fitlifestyle.pl {początkowo jah-stina.blogspot.com} założyłam w 2011roku. Na początku był to blog typowo modowy - wrzucałam tutaj swoje stylizacje ze spacerów z Synkiem {http://mtoto-wangu.blogspot.com}, zakupy odzieżowe, kosmetyki itp. Z czasem definitywnie zmieniłam profil swojego bloga. Postanowiłam dzielić się z czytelnikami czymś, co kocham od bardzo dawna tj. zamiłowaniem do sportu i aktywnego trybu życia {czytaj więcej w zakładce "O mnie"}.  Tak narodziła się wizja fitlifestyle.pl.

Mój blog jest skierowany do kobiet, które pragną pokazać, że można być fit w każdym wieku, po różnych przejściach, także po porodzie. Chcę pokazać kobietom, że życie nie kończy się po urodzeniu dziecka, to właśnie po takim przeżyciu jesteśmy silniejsze i śmiało możemy brać życie za rogi. Pragnę pokazać, że wcale nie jesteśmy słabą płcią, przy odrobinie samozaparcia i dyscypliny jesteśmy w stanie góry przenosić. Obecnie w głównej mierze skupiam się na crossficie, bootcamp, bieganiu i ćwiczeniach w terenie.

Na blogu opisuję swoje zmagania z kolejnymi programami treningowymi, które testuję na sobie. Do tej pory udało mi się przetestować: 40 ZWOW'ów Zuzki Light, programy Jillian Michaels - 6W6P, 30 Day Shred, Killer ABS, Insanity, bodyrock.tv i inne. Dodatkowo swoimi wpisami na blogu i fanpage'u staram się pokazać innym kobietom - matkom, że ciało po porodzie może wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Jedynym słowem - MAMA też może być FIT.

Poza wpisami stricte treningowymi, poczytać możecie także o nowościach sportowych w sklepach, pooglądać outfity sportowe oraz zainspirować się przepisami na zdrowe dania dietetyczne.

W zakładce "wasze efekty" możecie zmotywować się niesamowitymi metamorfozami moich kochanych czytelniczek.

Na koniec kilka słów o logo bloga - idealnie opisuje ono moje teraźniejsze życie tj. ekhm... zdrowy sposób odżywiania {motyw jabłka}, ruch w każdej postaci {trenujące serce} oraz opieka nad moim ukochanym Czekoladowym Skarbem, który codziennie motywuje mnie do ćwiczeń {mama z dzieckiem}. Całość zamknięta jest w "podniesionym potreningowym pulsie", który przytrzymuje mnie przy życiu. 

Serdecznie zapraszam do lektury bloga i wzajemnej motywacji :)

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...